Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Maraton Zumby - Tańczymy dla Kasi Ogrodnik

W sobotę, 19 marca br. w hali Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem KGW ,,Kulesianki” oraz Zumbiarki Kulesze Kościelne brały udział w Charytatywnym Maratonie ZUMBA®fitness i ZUMBA®kids – "TAŃCZYMY DLA KASI".

Miłośnicy Zumby mogli wspomóc zbiórkę na leczenie Katarzyny Ogrodnik - radnej Miasta Wysokie Mazowieckie, która walczy ze złośliwym nowotworem jelita grubego.

Wszyscy, którzy chcieli  wesprzeć swoją obecnością okazać wsparcie Katarzynie Ogrodnik byli tam i mieli czynny udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Organizatorzy zaprosili wszystkich, bez względu na płeć czy wiek! 

Roztańczona sobota!

Cóż to były za emocje ..Popołudnie pełne tańca, dobrej muzyki i świetnej zabawy, której przyświecał szczytny cel. 

Zumbowicze na czele z Justyną Troc zatańczyli dla Kasi Ogrodnik. W dniu wydarzenia udało się zebrać do puszek 6396,50 (wpłaty za wejściówki, sprzedaży ciast, rękodzieła ludowego i artystycznego, porady kosmetyczne pani Anna Morawska Pakieła itp.). Natomiast na e-skarbonkę Zumba wpłynęło 3.975,00 zł.  i wspólnie podczas całego maratonu oraz z e- skarbonki Zumba co dało nam  kwotę 10. 371.50 zł. Jest to piękna kwota, nasza wspólna Zumbowa Cegiełka, która mamy nadzieję że pomoże Pani Kasi w walce z chorobą. 

 Program wydarzenia:

godz. 13:00 - 13:45 (rejestracja od godz.12:15) - ZUMBA®kids dla dzieci oraz Tańce z papugą Parrotem i WINGEE Paaro
godz. 14:00 - 16:00 - zabawy dla dzieci w świetlicy z Super Tomasz for Kids i Myszką Mini
godz. 14:00 -16:00 - ZUMBA®fitness dla dorosłych (rejestracja od godz.13:15),
 Gościem specjalnym charytatywnego maratonu będzie Paweł Milhausen z Bydgoszczy - znany, uwielbiany i rozchwytywany w całej Polsce instruktor ZUMBA®fitness, ZUMBA®kids i STRONG NATION™ oraz instruktor Tańca Towarzyskiego.

 Maraton poprowadzą:

Piotr Góralczyk z Kolna
Paulina Tymińska z Ożarowa Mazowieckiego
Natalia Fabian z Zambrowa
Patrycja Żoch z Siemiatycz
Agata Osmólska (WINGEE Paaro) z Białegostoku
Szymon Troc z Białegostoku
Justyna Troc z Białegostoku
 Poza tym od godz. 13:00 można było  spróbować domowych ciast od lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich: KGW "Kulesianki", "Jankowianki", Świerczewianki" i "Rzepinki".Równolegle odbywał się kiermasz rękodzieła ludowego, gdzie można było zakupić przedmioty wykonane przez podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Szansa WTZ KOLEKTYW w Starych Raciborach oraz Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych "NATURA" i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wysokiem Mazowieckiem, a także skorzystać z urodowych porad Anny Morawskiej-Pakieła z MARY KAY.