Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Aktualności

Występ  Zespołu ,,Kulesianki Band" podczas Koncertu Kolęd 2023 r.

Występ Zespołu ,,Kulesianki Band" podczas Koncertu Kolęd 2023 r.

22.01.2023

22 stycznia odbył się tradycyjny, wpisany już całkowicie w historię „Koncert Kolęd”. Mieszkańcy naszej gminy oraz parafii spotykają się praktycznie co roku w drugiej połowie stycznia aby wspólnie zaśpiewać kolędy, zjednoczyć się, powrócić myślami i emocjami do pięknych Świąt Bożego Narodzenia, a na nim corocznie na scenie Zespół ,,Kulesianki Band”.

więcej
Zespół ,,Kulesianki Band "podczas uroczystej Wigilii  KGW ,,Kulesianki"

Zespół ,,Kulesianki Band "podczas uroczystej Wigilii KGW ,,Kulesianki"

16.12.2022

Boże Narodzenie jest czasem, który najprzyjemniej spędza się w gronie rodziny i przyjaciół. Ciepła, serdeczna atmosfera sprawia, że nie straszny nam mróz i ponura pogoda za oknami, a spory i sprzeczki tracą na znaczeniu.

Taka atmosfera panuje od wielu lat w Kole Gospodyń Wiejskich ,,Kulesianki”.W dniu 16 grudnia Panie z Koła Gospodyń spotkały się przy wigilijnym stole. 

więcej
Uroczystość Złotych Godów Par Małżeńskich i Zespół ,,Kulesianki Band"

Uroczystość Złotych Godów Par Małżeńskich i Zespół ,,Kulesianki Band"

19.10.2022

W środę 19 października 2022 roku w Gminie Kulesze Kościelne odbyła się Uroczystość Złotych Godów dwunastu par małżeńskich.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego rozpoczął się o godz. 12.00 uroczystą Mszą Św. w Kościele pod wezwaniem Św. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych .

więcej

powrót