Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

,,Kulesianki Band" i ich występ podczas Festynu Świętego Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych

Występ Zespołu ,,Kulesianki Band" podczas dożynek gminnych w Kuleszach Kościelnych. Zespół obecnie składa się z 10 osób. W pierwszym głosie : Weronika, Beata, Monika, która również pełni funkcję przewodniczącej KGW,,Kulesianki", zaś  w drugim głosie śpiewają Hanna, Katarzyna, Beata R. W skład zespołu wchodzą również panowie, którzy oprócz wokalu grają na instrumentach: Józef- harmonia, Grzegorz- gitara, Jarosław- saksofon. Kierownikiem zespołu jest Andrzej Krajewski grający na akordeonie. Jest  to osoba ciepła i aktywna, mająca mnóstwo nowych pomysłów, a jednocześnie  świetnie sprawdza się w tej roli kierownika zespołu.

Zespół występuje na różnych okolicznościowych uroczystościach, ale przede wszystkim nie może zabraknąć go na dożynkach parafialnych.

W tym roku miał godzinny występ, po którym wójt Stefan Grodzki podkreślił pracę społeczną zespołu na rzecz  naszej gminy. Zespół tworzą cudowni ludzie, dla których śpiew i muzyka jest ogromną pasją. Na ręce kierownika zespołu  Andrzeja Krajewskiego wójt gminy wręczył  kosz kwiatów oraz kankę. 

Dziękujemy  bardzo naszej wspaniałej  publiczności, która podczas naszych występów świetnie się bawiła.