Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Nasze osiągnięcia

XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Szepietowo 2023

XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Szepietowo 2023

13.11.2023

12 listopada odbył się XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Szepietowo 2023. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie.

W tym roku Centrum Kulturalno-Edukacyjne zgłosiło dwa solowe występy dziewczynek w kategorii wiekowej 1-3 Lidię Sokołowską - w utworze ,,Różowe okulary" oraz Amelię Ożarowską, która wykonała utwór ,,Jagódki". W tej samej kategorii wiekowej  1-3 zespoły wystąpił Zespół Małe Kulesianki wykonując piosenkę ,,W moim ogródeczku"  .   

 

więcej
Koncert Kolęd 2023 r.

Koncert Kolęd 2023 r.

10.02.2023

22 stycznia odbył się tradycyjny, wpisany już całkowicie w historię „Koncert Kolęd”. Mieszkańcy naszej gminy oraz parafii spotykają się praktycznie co roku w drugiej połowie stycznia aby wspólnie zaśpiewać kolędy, zjednoczyć się, powrócić myślami i emocjami do pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
Piosenki patriotyczne -Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada

Piosenki patriotyczne -Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada

11.11.2022

To cudowne, piękne i prawdziwe, kiedy dzieci śpiewają o Ojczyźnie i dla Ojczyzny.  Patriotyzmu można się uczyć w różny sposób. Poprzez piosenkę można trafić i do dzieci i do młodzieży, ale również do dorosłych. Zawsze starajmy się wsłuchiwać w słowa tych utworów, bo można wiele z nich wynieść.

11 listopada w  Narodowe Święto Niepodległości w Kościele św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych. sztandar Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych  oraz ich  uczniowie wzięli udział we Mszy Świętej za Ojczyznę.

więcej

powrót