Bal przebierańców "Młodzi duchem"

Klub Seniora ,,Młodzi duchem”, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się aktywnym trybem życia, chęcią do rozrywki i różnego rodzaju przygód. Członkowie nie lubią się nudzić i spędzać czasu na wspólnych ploteczkach, dlatego też zrezygnowali z pieczenia pączków i faworków, a postawili na skoczną i pełną niespodzianek zabawę. 23. 02. 2019 r. zorganizowali ostatkowy karnawałowy bal przebierańców.

Seniorzy puścili wodzę fantazji. Wiek nie stanowił ograniczeń dla wyobraźni i zamiaru odprężenia, nie zabrakło oryginalnych pomysłów na stroje karnawałowe. Na parkiecie można było spotkać policję, wojsko, wróżki, cyganki, marynarza, lorda, pannę młodą i jej męża, pokojówkę oraz wiele innych pięknych, a niekiedy zadziwiających postaci. Niektóre stroje przygotowywano własnoręcznie. Nie każdemu chciałoby się siedzieć i szyć. Seniorzy mają ambicję i potrafią to udowodnić.

Na Sali podczas pląsów czy też skocznego tańca, którego nasi Seniorzy wcale się nie boją, robiło się niezwykle kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło uśmiech nie znikał z twarzy żadnego uczestnika imprezy. Nie brakowało przeróżnych pomysłów na urozmaicenie i tak fantastycznej hulanki. Chociażby ,,Młodzi duchem” mając na parkiecie parę młodą postanowili zorganizować tradycyjne oczepiny.

Zabawa była wyśmienita, a ,,Młodzi duchem” w rytmie dobrej muzyki najwyraźniej nie odczuwali zmęczenia gdyż trwała do późnych godzin nocnych. Pomimo upływających lat nadal można się świetnie bawić, a Seniorzy udowadniają to w 100℅.