Kontrast
Czcionka
Mapa strony

Aktualności

Seniorzy zwiedzają miasto uzdrowiskowe- Gołdap

01.10.2020

 

Seniorzy aby po raz kolejny odsapnąć i się zrelaksować wybrali się na Warmię i Mazury. Zbliża się jesień, nie wiadomo co jeszcze czeka nas w tym tak zaskakującym 2020 roku, zatem należy korzystać z każdej wolnej chwili, starać się żyć pełnią życia, pozwalać sobie na drobne przyjemności, ale robić to rozsądnie. „Młodzi duchem” doskonale o tym wiedzą, zaplanowali swoją wycieczkę z pełną wyobraźnią. 

więcej

Seniorzy zwiedzają miasta silnie związane z morzem - Gdańsk i Krynica Morska

24.08.2020

Wakacje w pełni, piękna pogoda zatem Seniorzy postanowili wyjechać- co prawda tylko na dwa dni – i odpocząć nad wodą. Udali się do miasta mocno związanego z morzem i kulturą Polski, a mianowicie Gdańska oraz miejscowości turystycznej z portem morskim – Krynicy Morskiej.
Słońce, świeże powietrze oraz liczne atrakcje pozwoliły choć na chwilę zapomnieć o życiu codziennym i się zrelaksować. Co prawda z uroków lata można korzystać na co dzień, ale możliwość odwiedzenia szerokich, czystych i piaszczystych plaż, pospacerowania po Molo w Brzeźnie czy udania się w rejs statkiem jeszcze bardziej zachęca do letniego odpoczynku.

więcej

Bal karnawałowy "Młodzi duchem"

12.02.2020

8 lutego 2020 r. członkowie Klubu Seniora "Młodzi duchem” wraz z zaproszonymi przez nich gośćmi bawili się podczas karnawałowego balu przebierańców.

Bal rozpoczął przewodniczący, który powitał wszystkich przybyłych, życzył miłej zabawy oraz zaprosił do – tradycyjnego, będącego pamiątką na przyszłe lata – wspólnego zdjęcia. A trzeba przyznać, że jest co wspominać, z czego się pośmiać, a przede wszystkim pochwalić się bliskim swoją wyobraźnią. Zanim przyszła pora na zabawę wiele uśmiechu na twarzy wywołało oglądanie poszczególnych kreacji.

 

więcej

7 rocznica powstania Klubu Seniora "Młodzi duchem''

27.01.2020

Dnia 25.01.2020 r. ,,Młodzi duchem’’ obchodzili 7 rocznicę powstania Klubu. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Było okazją do wspomnień i snucia planów na przyszłość.

W uroczystości udział wziął Wójt Gminy Stefan Grodzki, który wręczył na ręce Przewodniczącego album Bramy na Podlasie oraz seniorzy z zaprzyjaźnionych klubów z Wysokiego Mazowieckiego i Szepietowa. Wszystkich gości powitał Przewodniczący Klubu, który podziękował wszystkim przybyłym i zaprosił do wspólnego, będącego pamiątką na przyszłe lata zdjęcia.

 

więcej

powrót