Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

Aktualności

Wesoły Pląs Czyżew -2024r.

Wesoły Pląs Czyżew -2024r.

15.04.2024

W dniu 14 kwietnia 2024 roku, niedziela, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie był gospodarzem XXII Powiatowej Prezentacji Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs 2024". Zgłosiła się rekordowa ilość  zespołów tanecznych w sumie było 29 zespołów.

więcej
II PIKNIK RODZINNY- TO DOPIERO JEST WYZWANIE

II PIKNIK RODZINNY- TO DOPIERO JEST WYZWANIE

28.06.2022

Grupa troszkę w okrojonym składzie, ale i tak "dała czadu" i zaskoczyła wszystkich zgromadzonych swym układem i starannością jego wykonania. 

więcej
Tanecznym krokiem grupa ,,Cosmo''na Pikniku Rodzinnym 2021

Tanecznym krokiem grupa ,,Cosmo''na Pikniku Rodzinnym 2021

11.07.2021

11 lipca w naszej gminie odbył się Piknik Rodzinny pod nazwą „Aktywność i sport moim nałogiem”.

Imprezie towarzyszył charakter rodzinny, mający na celu motywowanie młodych ludzi do samorozwoju poprzez sport. Liczne gry i zabawy na świeżym powietrzu zainteresowały małych mieszkańców gminy, a zwłaszcza, że ścigali się z rodzicami i wygrywali. Nie oszukując! Za co oczywiście zostali nagrodzeni medalami. Podczas przebywania w gronie najbliższych sobie osób dzieciaki mogły  poznać atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu, przyswoić zasady pracy zespołowej i rywalizacji „fair play”.

 

więcej
Wakacyjne warsztaty taneczne  dla grupy starszej

Wakacyjne warsztaty taneczne dla grupy starszej

28.07.2020

W tym roku Świetlica Wiejska zorganizowała podczas wakacji trzy- dniowe warsztaty taneczne tańca nowoczesnego, które były połączone z zajęciami gimnastyczno-akrobatycznymi.Starsza grupa była po prostu zachwycona i pytała o więcej.

więcej

powrót