My tam będziemy ,,WESOŁY PLĄS" 16 04.2023r. Czyżew.

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie serdecznie zaprasza na Powiatowe Prezentacje Taneczne "Wesoły Pląs", które odbędą się w niedzielę, 16 kwietnia 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 w sali widowiskowej ośrodka kultury przy ulicy Mazowieckiej 34.

"Wesoły Pląs" to coroczne wydarzenie, które gromadzi tancerzy z całego powiatu wysokomazowieckiego. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie przed publicznością oraz jury. W programie zaplanowano występy różnorodnych zespołów, reprezentujących różne style taneczne.

Podczas "Wesołego Pląsu" wystąpią zespoły z różnych placówek edukacyjnych i kulturalnych powiatu, w tym m.in. przedszkoli, szkół podstawowych oraz ośrodków kultury. Będzie można zobaczyć:

Radosne serduszka, Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wesołe chłopaki z Czyżewa, Gminne Przedszkole w Czyżewie

Biedroneczki, Miejskie Przedszkole nr 1 Wysokie Mazowieckie

Sówki NP. im. Kubusia Puchatka Szepietowo

Roztańczona Dwójeczka Miejskie Przedszkole nr 2 Wysokie Mazowieckie

Ognik Gminne Przedszkole w Czyżewie

Ancymonki MP nr 2 Wysokie Mazowieckie

Super Sówki NP. im. Kubusia Puchatka Szepietowo

Tuptusie MP nr 2 Wysokie Mazowieckie

Promyczki Szkoła Podstawowa Wojny Krupy

Tańczące pierwszaki, SP Szepietowo

Taneczny Mix grupa młodsza, GOK Czyżew

Magnusie, CKE Kulesze Kościelne

Taneczny Mix grupa starsza, GOK Czyżew

Magnetic, CKE Kulesze Kościelne

ZPIT „Podlasie” GOK Szepietowo

"C-C SQUAD", COKiS

Taneczny mix, GOK Klukowo

Na zakończenie gali wręczone zostaną statuetki, dyplomy oraz podziękowania dla zespołów, instytucji i instruktorów za ich wkład w rozwój kultury tanecznej w regionie.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i kultury na to niezapomniane widowisko, które z pewnością dostarczy nie tylko emocji, ale także inspiracji dla kolejnych pokoleń tancerzy.