Warsztaty Świąteczne

Po przerwie spowodowanej Pandemią Covit 19 , wróciliśmy do organizacji warsztatów świątecznych połączonych z rozdawaniem paczek dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących.

Spotkanie odbyło się 19.12.2022r. W Centrum Kulturalno- Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie wykonywały karteczki świąteczne jak również prace plastyczne pt. ,,Moja choinka,, czy wizerunek Świętego Mikołaja.

Na kuchni odbywały się jednocześnie warsztaty z pieczenia pierników, a zapach unosił się po całej sali.

Na koniec zajęć przybył Św. Mikołaj, który podziwiał ich przygotowane już prace, a w zamian obdarował ich wspaniałymi prezentami.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze, a otrzymane paczki sprawiły dzieciom mnóstwo radości.

Warsztaty przygotowali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracownicy Centrum Kulturalno- Edukacyjnego przy wsparciu pracowników Urzędu Gminy i pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej.