OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU "UPOMINEK DLA MAMY I TATY"

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych po raz kolejny zorganizowała konkurs plastyczny mający na celu wzmocnienie więzi rodzinnych, zachęcenie do aktywnego spędzenia wolnego czasu, rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III oraz IV-VIII Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej nawiązującej do tematu w formacie przestrzennym lub płaskim dowolną techniką.

Otrzymaliśmy 8 różnorodnych prac według inwencji własnej twórców.

W dniu 06.06.2022 r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej odbyło się podsumowanie konkursu, natomiast  podczas II Pikniku Rodzinnego „Aktywność i sport moim nałogiem” zostały  ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA I:

I miejsce: Rozalia Wnorowska

II miejsce: Aleksandra Grodzka

III miejsce: Maja Uścińska

WYRÓŻNIENIA:

Maja Murawska

Alicja Kossakowska

KATEGORIA II:

I miejsce: Martyna Faszczewska

II miejsce: Dorota Łuniewska

III miejsce: Zuzanna Grodzka

Serdecznie dziękujemy za chęć przystąpienia do konkursu.

Gratulujemy nagrodzonym!