KONKURS PLASTYCZNY "UPOMINEK DLA MAMY I TATY"

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych zaprasza uczniów klas I-III,  IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym   „UPOMINEK  DLA MAMY I TATY". Poniżej znajduje się regulamin konkursu, a w załączeniu metryczka oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Wypełnienie oraz dołączenie tych dokumentów do pracy jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie - egzemplarze będą dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej oraz będzie je można pobrać ze strony internetowej biblioteki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „UPOMINEK DLA MAMY I TATY”

ORGANIZATOR:

•    Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych

CEL KONKURSU:

•   rozwijanie  i kształtowanie wyobraźni dzieci, rozwijanie wrażliwości na piękno
  •  rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów
  • popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi
  •  rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz poszukiwanie inspiracji twórczej w relacjach rodzinnych

UCZESTNICY:

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III,  IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych.

ZADANIE KONKURSOWE:

• Samodzielne wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu konkursu „Upominek dla mamy i taty” w formacie płaskim i przestrzennym dowolną techniką.

- Wymiary pracy – płaskiej na f. A4 (może być składana na pół– w formie kartki z życzeniami)

- Wymiary pracy przestrzennej- dowolna

WARUNKI UCZESTNICTWA:

•  Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę.
  •  Autorem danej pracy może być tylko jedna osoba.
  •  Wszystkie prace i prawa autorskie przechodzą na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo do publikowania nadesłanych prac plastycznych (w celach promocyjnych)
  •   Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie i dołączenie  do pracy plastycznej metryczki pracy oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  •   Złożenie prac jest równoznaczne z uznaniem warunków Regulaminu.

OCENA PRAC:

•  Prace uczestników oceniane będą przez komisję, która w swojej ocenie będzie uwzględniać:

o  pomysłowość, estetykę wykonania,

o   wkład własny,

o   zgodność z tematem,

o   różnorodności zastosowanych środków plastycznych.

•  Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

- klasy I-III

- klasy IV-VIII

•  Nagrody zostaną przyznane za zajęcie I, II, III miejsca oraz dwa wyróżnienia w każdej kategorii.

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

•  Prace należy dostarczyć do 20.05. 2022 r.
  •   Prace dostarczamy osobiście albo przesyłamy (decyduje data przesyłki)  na adres:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych

ul. Wesoła 14

18-208 Kulesze Kościelne

WYNIKI KONKURSU:

•   Laureaci zostaną poinformowani o wynikach drogą mailową lub telefonicznie, wyniki zostaną podane również na stronie internetowej: biblioteka.kuleszek.pl

METRYCZKA

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH