Konkurs plastyczny - "LAURKA DLA MAMY"

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych zaprasza uczniów klas I-III,  IV-VI oraz VII-VIII do udziału w konkursie plastycznym   „LAURKA DLA MAMY". Poniżej znajduje się regulamin konkursu,a w załączeniu metryczka oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Wypełnienie oraz dołączenie tych dokumentów do pracy jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie - egzemplarze będą dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej oraz będzie je można pobrać ze strony internetowej biblioteki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „LAURKA DLA MAMY”

ORGANIZATOR:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych

CEL KONKURSU:

•  rozwijanie  i kształtowanie wyobraźni dzieci, rozwijanie wrażliwości na piękno
  •  rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów
  •   popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi
  •   rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz poszukiwanie inspiracji twórczej w relacjach rodzinnych
  • umożliwienie uczniom zaprezentowania swego talentu

ZASADY UCZESTNICTWA:

•  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III,  IV-VI oraz VII- VIII Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych.
  • Zadanie polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej nawiązującej do tematu konkursu „Laurka dla mamy”.
  • Prace powinny być wykonane na papierze formatu A4 składanej na pół – w formie kartki z życzeniami.
  • Technika prac dowolna (malarstwo, rysunek, wydzieranka, wyklejanka, itp.).
  • Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę.
  •  Prace należy dostarczyć do 21.05. 2021 r
  •  Prace dostarczamy osobiście- wrzucając do skrzyni wystawionej w Centrum Kulturalno –Edukacyjnym Wsi albo przesyłamy (decyduje data przesyłki)  na adres:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych

ul. Wesoła

18-208 Kulesze Kościelne

• Prace uczestników oceniane będą przez komisję, która w swojej ocenie będzie uwzględniać:

- pomysłowość

- wkład pracy

- estetykę wykonania.

• Zostaną przyznane nagrody oraz dyplomy.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26.05.2021 r.2021 r.
  • Laureaci zostaną poinformowani o wynikach drogą mailową lub telefonicznie, wyniki zostaną podane również na stronie internetowej: biblioteka.kuleszek.pl
  • Wszystkie prace i prawa autorskie przechodzą na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo do publikowania nadesłanych prac plastycznych (w celach promocyjnych)
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie i dołączenie  do pracy plastycznej metryczki pracy oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Złożenie prac jest równoznaczne z uznaniem warunków Regulaminu.

metryczka

zgoda na przetwarzanie danych osobowych