Jubileusz Złotych Godów

W gminie Kulesze Kościelne, 10 par obchodziło dzisiaj (01.12.2023r.) wyjątkowy jubileusz - Złote Gody, czyli pięćdziesiąt lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się od odnowienia przyrzeczeń małżeńskich podczas Mszy Świętej, którą celebrował Ksiądz Krzysztof Konopka. Następnie, w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym, Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki, miał zaszczyt wręczyć jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę. Jubileusz Złotych Godów, czyli 50- lecia pożycia małżeńskiego w gminie Kulesze Kościelne świętowało 10 par. Jubilaci odnowili podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez Księdza Krzysztofa Konopka przyrzeczenia małżeńskie, a następnie wójt gminy Stefan Grodzki w  Centrum Kulturalno- Edukacyjnym  uhonorował nasze pary Medalami za Długoletnie pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP.  Andrzeja Dudę.

Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży, które zawsze wspierają każde wydarzenia w tym miejscu i zawsze można na nich liczyć. Oprócz wierszyków, życzeń oraz piosenek przygrywał również Zespół Horyzont.

Gratulujemy wspaniałego jubileuszu wszystkim tegorocznym parom.