Kontrast
Czcionka
Mapa strony

Dzień Babci i Dziadka 2021 r.

 

21 i 22 stycznia, w Polsce, obchodzimy święta niezwykłe  nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków : „Dzień Babci” oraz „Dzień Dziadka”.  Święta pełne ciepła, radości, uśmiechów i wzruszeń, sięgające tradycją lat 60 i 70 XX w. („Dzień Babci” ogłosił w 1966 r „Express Wieczorny”, później powstała inicjatywa obchodzenia „Dnia Dziadka”).

Podczas tych dni wnuczkowie w szczególny sposób okazują swoją miłość i wdzięczność Babciom  i Dziadkom. Składają najserdeczniejsze życzenia, a  aby wyrazić uczucia za trud włożony w wychowanie, z wielkim zaangażowaniem przygotowują prezenty. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka czy też wierszyk- każdy prezent jest dobry, ważne żeby był od serca.

Wszystkim Babciom i Dziadkom  życzymy wszystkiego najlepszego:  zdrowia, radości, pociechy z wnucząt, uśmiechu na twarzy oraz samych słonecznych dni !!!

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku  niespodzianek  dla Dziadków przygotowanych przez dzieciaki z naszej gminy, a rodzicom serdecznie dziękujemy za dostarczenie materiału.

 

Babciu, Dziadku kochamy Was!!!

powrót